AKTUALNOŚCI
DZIECI NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

 

Fundacja Zapobiegania Niepełnosprawności i Promocji Zdrowia przy Oddziale Rehabilitacji Szpitala w Ełku "REHA-VITAE" przy współfinansowaniu z budżetu Miasta Ełku i partnerstwie „Pro-Medica” Sp. z o.o. w Ełku, kontynuuje w roku bieżącym realizację programu z zakresu ochrony i promocji zdrowia pt "Dzieci naszą przyszłością".

Program polega na edukacji prozdrowotnej i promowaniu aktywności ruchowej wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz rodziców, opiekunów 
i nauczycieli tych dzieci.

W ramach projektu zaplanowano przeprowadzenie diagnostyki w zakresie wad postawy poprzez udzielanie konsultacji fizjoterapeutycznych, ćwiczeń indywidualnych, zajęć dla dzieci z dysharmonią rozwojową w wieku przedszkolnym.

Zapraszamy dzieci klas podstawowych na bezpłatne ćwiczenia ogólnousprawniające indywidualne oraz konsultacje fizjoterapeutyczne, które odbędą się na terenie 
"Pro-Medica" sp. z o.o. w Ełku, ul. Baranki 24,

Zapisy od marca 2019 prowadzone są pod numerem
87-620-95-37. 

BYĆ KOBIETĄ

UWAGA!!!
RUSZA DRUGA EDYCJA PROGRAMU – "BYĆ KOBIETĄ”

Fundacja "Reha-Vitae" przy dużym wsparciu finansowym z budżetu Miasta Ełk oraz partnerstwie "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o. realizuje program "Być kobietą".

Program oferuje kompleksową (bezpłatną) konsultację fizjoterapeutyczną, terapię zachowawczą (nieinwazyjną) u kobiet z problemami m.in. nietrzymania moczu, zaburzeniami statyki narządu rodnego, zaburzeniami sfery seksualnej, dysfunkcjami związanymi z ciążą.

Zostanie skonsultowanych 50 kobiet, z których 10 będzie mogła umówić się ponownie na rozszerzoną formę badania. Projekt adresowany jest do mieszkanek powiatu ełckiego, z których każda otrzyma indywidualnie dobrane zalecenia oraz opracowaną broszurę.

Wstyd, zażenowanie związane z dolegliwościami urologicznymi, brak rzetelnej informacji ogranicza możliwość skutecznego leczenia.
Wdrożenie tego programu może to zmienić i znacząco podnieść świadomość, a także poprawić jakość życia mieszkanek powiatu ełckiego.


​Miejsce realizacji :
"Pro-Medica" sp. z o.o. w Elku, ul. Baranki 24

Zapisy dokonywane są pod numerem
telefonu 87-620-95-37

Termin realizacji: wrzesień-listopad 2019r.

  • Wix Facebook page

Kontakt

© 2016 by Fundacja "Reha-Vitae"

Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now